Odszkodowania komunikacyjne

0
21

Rynek polskich ubezpieczeń intensywnie się rozwija. W porównaniu do lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku dokonaliśmy ogromnego postępu w zakresie tej branży. Wciąż jednak daleko nam do ideału (choć trzeba przyznać, że ubezpieczenia działają nie najlepiej również w bogatszych krajach).

Do największych bolączek na rodzimym rynku ubezpieczeń zaliczają się zaniżone odszkodowania komunikacyjne. Gdy spotkałeś się z zaniżoną propozycją wypłaty odszkodowania lub jej bezpodstawnym odmówieniem rozważ skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej. Taka kancelaria, pomoże Ci prawnie wyegzekwować należne Ci odszkodowanie (pobierając za to kilkunastu procentową prowizję).
Możesz także samodzielnie walczyć z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, pomocne może być tu darmowe wsparcie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta oraz Rzecznika Ubezpieczonych.

Na polskim rynku istnieje również możliwość sprzedaży swych praw do odszkodowania. W tym przypadku otrzymujemy od zewnętrznej firmy pieniądze za przeniesienie praw do odszkodowania. Następnie, już bez naszego udziału, firma ta dokonuje działań mających na celu uzyskanie