Pokrowce samochodowe szyte na miarę

0
12

Zalety pokrowca samochodowego
Bywa że posiadamy wartościowy samochód, a niekoniecznie mamy dostęp do garażu. Co wtedy zrobić? Szkoda by auto stało na parkingu, narażone na uszkodzenie przez grad lub spadające fragmenty gałęzi. Ponadto lakier podczas długiej ekspozycji na promienie słoneczne ulega wypłowieniu i traci swoje właściwości, a kwaśne deszcze dopełniają dzieła.

Jeśli autem nie jeździmy zbyt często, warto poważnie zastanowić się nad pokrowcem samochodowym dobrej jakości. Takie przykrycie ochroni samochód przed wyżej opisanymi uszkodzeniami i zapewni mu trwałość na dłużej. Ponadto pokrowiec taki jest o wiele tańszy niż zakup garażu, lub nawet wykupienie miejsca parkingowego w garażach podziemnych pod budynkami.

Jeśli posiadamy samochód o nietypowych wymiarach, to nic straconego. Na rynku jest wiele firm, które oferują pokrowce samochodowe szyte na miarę. Cena takiej usługi jest nieco większa niż zakup gotowego produktu, ale z pewnością warto się na to zdecydować, jeśli zależy nam na idealnym zabezpieczeniu całości naszego auta.