Przeróbki busów

0
9

Przeróbki busów

Każdy z nas chce od czasu do czasu wyjechać na wczasy czy wakacje. Nie są to jednak tanie rzeczy. Koszty wyjazdu na dwutygodniowe czy zaledwie jednotygodniowe wczasy w odległych krajach takich jak Hiszpania, Grecja, Włochy czy Chorwacja to nieraz koszt nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Co zatem zrobić, żeby zaoszczędzić na wyjedzie na wymarzone lipcowe wakacje? Pomysłów jest kilka. Pierwszych z nich jest oczywiście ten najbardziej oczywisty, czyli zaplanowanie naszych wakacji w obcym kraju z co najmniej rocznym wyprzedzeniem. Im wcześniej zarezerwujemy nasze wczasy za granicą, tym mniej będziemy musieli zapłacić za wszystkie koszty, takie jak chociażby hotel. Najbardziej wytrawni znawcy tego typu sposobu na spędzanie wakacji potrafią rezerwować hotele z nawet trzyletnim wyprzedzeniem. Dzięki temu płacą często zaledwie połowę bazowej ceny za nocleg.

Innym sposobem jest tańszy transport, na przykład busem lub autokarem. Obecnie na rynku istnieją nawet specjalne przeróbki busów, które pozwalają zabrać ze sobą aż dwa piętra pasażerów. Dzięki tak dużej liczbie miejsc cena za pojedynczy przejazd zmniejsza się o kilkanaście procent. Dzięki tak niskiej cenie możemy przykładowo pojechać do Madrytu z Warszawy za cenę zaledwie trzydziestu złotych. To wyjątkowo konkurencyjna cena.