Busy do Danii Nakło nad Notecią

0
11

Poznaj uroki Skandynawii

Wyjątkowa przygoda czeka. Busy do Danii Nakło nad Notecią

Skandynawia nie powinna kojarzyć się jedynie z pejzażami lodowców i pokrytymi śniegiem wzniesieniami. Niesamowicie bogaty kontakt mieszkańców z naturą sprawia, że miłośnicy przyrody wybierają północne regiony jako cel swojej podróży o każdej porze roku. Nieokiełznana fauna i flora jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Z Nakła nad Notecią można wyruszyć w trasę inspirowaną zasadami Slow Travel – kilka przystanków to również czas na odpoczynek i poznanie szlaku wycieczki. To bardziej przyjazny dla środowiska sposób podróżowania niż lot samolotem.

To także korzyść finansowa, ponieważ cena biletów na bus nie podlega tak znacznym sezonowym wahaniom, jak koszt biletu na samolot. Warto poznać szczegóły naszej oferty i sprawdzić dogodny termin.

Dania ukazuje mnogość form spędzania czasu do wyboru. W obrębie miast znajdują się historyczne zabytki, a nowoczesne kompleksy muzealne pełne są eksponatów, prezentowanych w niekonwencjonalny sposób.

Dlaczego niekonwencjonalny?

Skandynawia przoduje w światowym rankingu projektantów i architektów. Warto na własne oczy przekonać się na czym polega duński design. W wielu miastach można podziwiać nowatorskie rozwiązania urbanistyczne, szczegółowo opracowane bryły budynków, czy nowoczesne miejsca relaksu zgodne z założeniami Hygge. Zwykły spacer może być okazją na doświadczenie duńskiej kultury i bogatej przyrody.